Иммиграция

 • Иммиграция в Канаду

Питання та відповіді на юридичні запитання

 • Дата запитання: 16.10.2012 року. Автор запитання: Егор. Місто: Хмельницький

  Яким чином можливе погодине використання держмайна(приміщення) і чим це передбаченно.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 16.10.2012 року. Автор запитання: Валерий. Місто: Донецк

  Добрый день. Сотрудники милиции под видом покупателей вызвали меня из квартиры на улицу с предложением купить у меня пневматический пистолет 4,5 мм., который я продавал через объявление в Интернете. Показали удостоверения, отвезли в управление. Пистолет изъяли на экспертизу. Должны ли они мне выдать копию протокола и акта изъятия? Спасибо.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 16.10.2012 року. Автор запитання: Людмила. Місто: Київ

  Я є власницею квартири вже 3,5 роки. З'ясувалося, що раніше в ній жив боржник банку Надра (він не був власником квартири і не брав кредит під залог квартири, просто був прописаний у матері). Банк Надра тероризує мене дзвінками і листами, не зважаючи на те, що я їх неодноразово повідомляла, що їх боржник тут не проживає. Чи погрожує мені чимось така ситуація? Чи маю я щось робити?

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 16.10.2012 року. Автор запитання: Оксана. Місто: Львів

  Мій рідний дядько погрожує мене вбити ("не на словах, а на ділі..."), якщо я не випишусь із квартири (державної), в якій я зареєстрована зі своїми трьома дітьми. Мотивує, що ця квартира має належати тільки йому одному, так як інші члени родини вже померли. Тобто це моя мама (рідна сестра дядька), ще один мій дядько (рідний брат), дід (дядьків тато). Усі вони були зареєстровані у вищезгаданій квартирі. На даний час в квартирі зареєстровані: баба, дядько (цей, що хоче мене убити), я та троє моїх дітей. Фактично, дядько тут не проживає, а тільки відвідує бабусю (свою маму), вдаючи, що приїхав її провідати. Я не маю куди піти!!! Знаю, що маю законні права на проживання, але живу в стаху, боюсь за себе і своїх дітей. Зі мною проживає мій чоловік, а також баба, яку я утримую. Також мій дядько шантажує і її (свою маму) різними вчинками. Баба цим дуже налякана, віддає йому усю пенсію, продукти. Після його вчинків, вона 4 рази за останній рік перебувала на лікуванні у інфарктному відділенні лікарні. Що я маю робити? Як мені довести факти погроз вбивством? Як довести, що дядько фактично не живе у квартирі?

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 04.07.2012 року. Автор запитання: Каріна. Місто: Киев

  Про право власності, та розподіл між подружжям власності після розлучення.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • 1 _ 2 _ 3

  Киев

  • +38 (066) 579-37-35

   

  Распорядок работы

  ПОН-СУБ

  С 09.00 по 19.00

   

  Подписка на новости

  Введите свой E-mail  Подписаться | Удалить


  Страница подписки