Иммиграция

 • Иммиграция в Канаду

Питання та відповіді на юридичні запитання

 • Дата запитання: 26.01.2012 року. Автор запитання: Марія. Місто: Киев

  Добридень! Я розлучилася. Батько 3-ої дитини жодної участі у її вихованні не бере. Хотіла подати на елементи, то погрожує мені розправою. Життям дитини зовсім не цікавиться. Сказав що не має грошей, бо не працює. Усе це викладено у рішенні суду про розлучення. Але суть у тому, що я з малою прописані у квартирі, яка належить його батькові і там прописано ще 2 брати. Мене примушують виписатися і кажуть, що випишуть дитину. Прошу порадьте, що мені робити? Чи мають права виписати онуку за мною без мого дозволу? Чи маю я шанс відсудити частку дитини? Що потрібно для того щоб подати його на елементи коли він безробітний? І у разі того коли моїй донці нічого не належить від цієї квартири і несплати елементів чи можу я позбавити його прав на дитину? Що для цього потрібно і куди звертатися. Буду дуже вдячна.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 23.01.2012 року. Автор запитання: Любомир. Місто: Киев

  Допоможіть мені знайти два судових рішення Вищого господарського суду України в яких йдеться про неможливість застосування реституції до договору оренди, який був визнаний недійсним, а саме неможливість ідшкодування вартості користування майном.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 22.101.2012 року. Автор запитання: Инга. Місто: Киев

  Здравствуйте! У меня сложилась такая ситуация - мы покупаем квартиру на Украине, но хозяйка квартиры гражданка Росии. На сделку она сама приехать не может и поэтому будет ее муж с доверенностью. Подскажите, пожалуйста как можно проверить подлинность доверенности и чем такая ситуация может грозить мне как покупателю. Большое спасибо за ответ.

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • Дата запитання: 11.05.2011 року. Автор запитання: Наталья. Місто: Киев

  Здравствуйте. Я собираюсь отдать в школу свою дочь, которой на 1 сентября 2011г исполнится 5 лет 9 мес. 3 нед., но инспектор отдела образования не дает мне такого разрешения. Имеет ли она право отказать, если медкомиссию ребенок прошел успешно?

  Переглянути текст відповіді - натисніть тут

 • 1 _ 2 _ 3

  Киев

  • +38 (066) 579-37-35

   

  Распорядок работы

  ПОН-СУБ

  С 09.00 по 19.00

   

  Подписка на новости

  Введите свой E-mail  Подписаться | Удалить


  Страница подписки